norges hus tootmise

Majatootja Norges Hus Nova OÜ on spetsialiseerunud puitkarkass-elementmajade tootmisele ja paigaldamisele Norra turu jaoks.

ProductionFerdighus_4Ferdighus_2Walls70012_6

Meie puitkarkassmajade konstruktsioon on välja töötatud Norra ilmastiku eripära ja ehituseeskirju arvestades. Kasutame üksnes väga kvaliteetset massiivset ehituspuitu. Tänu 13 meetri pikkusele kamberkuivatatud, hööveldatud ja sõrmjätkatud massiivpuidule saame ehitada kuni kolmekordseid silmapaistvalt stabiilseid puitehitisi.

Senco_norgeshus_01OSB_norgeshus_1Norgeshus_ursa_170012_7BSH_norgeshus_1Norgeshus_kvh_1

Välisseinad ja katus on projekteeritud selliselt, et energiakadu oleks minimaalne ning majad püsiksid soojad ja hubased tuule, vihma või lume käes. Katusekonstruktsiooni U-väärtus on 0,13 W/m2K. Sõltuvalt välisviimistlusest võib välisseinte U-väärtus olla 0,16 W/m2K (puitvooder) kuni 0,12 W/m2K (mineraalkrohv). Kasutame oma majades ainult sertifitseeritud rahvusvahelistelt tootjatelt pärit materjale. Lisateabe saamiseks tehnilise spetsifikatsiooni kohta klõpsa siia.

Norges Husi tootmisrajatised asuvad Põhja-Eestis, umbes 20 kilomeetri kaugusel Tallinnast. Meie tootmisjuhtidel on 15 aastat vahetuid kogemusi puitmajade ehitamisel. Kogenud tootmismeeskond valmistab iga maja elemente hoole ja pühendumisega, tagades hea tootmiskvaliteedi ja maksimaalse kliendirahulolu.

Oskused, kogemus, kvaliteet – puitkarkass-elementmajad otse tootjalt.